WINMAX Racing

Proč vybrat destičky WINMAX

  • WinmaX je synonymem pro vysoký brzdný výkon
  • WinmaX má dlouhou životnost a odolnost
  • WinmaX destičky jsou šetrné k brzdovým kotoučům
  • WinmaX je značkou, která je neustále na špičce v technologii materiálů
  • WinmaX je etalonem pro poměr kvality, výkonu a ceny
WINMAX Racing

Japonská společnost WinmaX Corporation byla založena v roce 1984 a je jedním ze špičkových světových výrobců brzdových destiček pro motorsport i běžné silniční použití. Brzdové segmenty WinmaX přinášejí po celá desetiletí využití nejnovějších poznatků jak ze závodních tratí, tak i z vlastní laboratoře pro vývoj těch nejlepších směsí pro různé aplikace od běžného užití pro sportovní jízdu na silnici přes vytrvalostní závody na okruzích až po maximální brzdný výkon při rally. Zpětnou vazbu získává výrobce od předních týmů z různých disciplín motorsportu na všech kontinentech.

WinmaX je od roku 2014 přítomen i na evropském trhu a dodává špičkovým týmům ve všech kategoriích motoristického sportu. Ve FIA WRC (mistrovství světa v rally) je dodavatelem brzdových segmentů týmu Hyundai motorsport, jezdci WRC Hayden Paddon a Dani Sordo jsou hrdými ambasadory značky. V České republice používá v závodech rally produkty WinmaX mnoho jezdců z absolutní špičky, mj. Filip Mareš, Václav Pech, Jan Černý, Vojtěch Štajf, Roman Odložilík, Patrik Rujbr, Miroslav Janota či Petr Nešetřil.

Brzdové destičky WinmaX jsou rozšířené i mezi předními jezdci a týmy v závodech WRC, GT3, WTCC, TCR, rallycrossu i na Rally DAKAR. WinmaX je také oficiálním a jediným dodavatelem evropské série Nascar a první výbavou klientských soutěžních speciálů Hyundai i20 R5. V Asijsko-pacifickém mistrovství v rally se pak s destičkami WinmaX stal mistrem tohoto regionu Japonec Sumijama na voze ŠKODA Fabia Rally2. Z předních evropských soukromých týmů jmenujme mezi zákazníky WinmaX alespoň závodní stáj Sébastien Loeb Racing na okruzích a v rally, nebo Overdrive racing na Rally DAKAR.

WinmaX neustále testuje, porovnává s konkurencí a průběžně vylepšuje své směsi, aby byl schopen vyhovět zákazníkům s různým jezdeckým stylem a nabídnout vždy několik variant pro danou disciplínu na té nejvyšší úrovni. Brzdové destičky WinmaX jsou díky aplikacím pro běžný silniční provoz také velmi populární pro použití při jízdách se sériovými vozy na okruhu „track days“ a jsou skvělou volbou pro každodenní použití ve výkonných sériových sportovních automobilech.

WESKO spol. s r.o., autorizovaný distributor WinmaX, Mistřínská 393, 15521 Praha 5, IČ 25057146, DIČ CZ25057146
tel: 800 080 080, tel: 602 228 768, obchod@winmax-racing.cz

Copyright ©2020 WinmaX, Všechna práva vyhrazena.

Změna nastavení cookies

WINMAX Racing

V ČR zastupujeme také britskou firmu Custom Cages, výrobce certifikovaných ochranných konstrukcí
pro závodní vozy a japonskou společnost Exedy, výrobce špičkových sériových, sportovních i závodních spojek.

Custom Cages Exedy
Nákupní košík 0 Kč